Celkové hodnocení poroty pro 8. ročník soutěže TURISTPROPAG

Na tomto odkazu si můžete prohlédnout celkové hodnocení poroty.

 

Prezentace oceněných materiálů pro 8. ročník soutěže

Níže můžete zhlédnout prezentaci oceněných materiálů v soutěži TURISTPROPAG.

ZVLÁŠTNÍ CENY

PRO ZASLÁNÍ DIPLOMU V TISKOVÉ KVALITĚ NÁS KONKATKUJE PROSTŘEDNICVÍM E-MAILU.
ticpodebrady@polabi.com

HLAVNÍ CENY

Poděkování za účast v soutěži TURISTPROPAG

Dovolte nám vyjádřit upřímné poděkování za za vaši přítomnost na galavečeru, který se konal na výstavišti v Lysé nad Labem ve čtvrtek 13. dubna. Byl to večer plný inspirace a radosti a to díky vám!

Rádi bychom také poděkovala všem, kteří se soutěže zúčastnili. Vaše soutěžní materiály byly fantastické a ukázaly váš zápal pro cestovní ruch. Bylo skvělé vidět, jak se naše soutěž dotkla mnoha lidí a inspiruje je k další tvorbě.

Velké díky patří i všem, kteří nám poskytli podporu při organizaci galavečera. Bez vaší pomoci bychom to nedokázali.

A samozřejmě, díky patří i vám, kteří sdílíte své ohlasy na sociálních sítích, weber a podobně. Vaše komentáře, sdílení a pozitivní reakce nás opravdu potěšily. Vaše podpora je pro nás velkým zdrojem motivace a inspirace.

Doufáme, že jste si užili soutěž i galavečer stejně jako my. Jsme vděční za vaši přítomnost a podporu, a těšíme se na další ročník.

Ještě jednou vám patří náš upřímný dík za vaši účast, a těšíme se na další setkání.

Tým soutěže TURISTPROPAG

A je vybráno!
Odborná porota včera, 7. března na výstavišti v Lysé nad Labem vybrala z celkem 150 kusů přihlášených materiály podporující cestovní ruch ty nejlepší! A že to byla fuška!
Slavnostní vyhlášení výsledků proběhne ve čtvrtek 13. dubna od 18:00, na výstavišti v Lysé! Vítězové v jednotlivých kategorií budeme kontaktovat!

REGIONY ČESKÉ REPUBLIKY 2023

22. společný veletrh měst, obcí, mikroregionů a informačních center České republiky proběhne od čtvrtka 13. – neděle 16. dubna 2023. Galavečer VIII. ročníku soutěžní přehlídky TURISTPROPAG se uskuteční ve čtvrtek 13. dubna.

Pro zajištění vystavovatelské plochy se obraťte na výstaviště v Lysé nad Labem. Kontaktovat můžete přímo manažerku 22. ročníků veletrhu REGIONY 2023 – Barboru Petrovou; +420 724 395 808. Certifikovaná turistická informační centra u ATIC ČR mají zajištěnou vystavovatelskou slevu, více informací naleznete ZDE či můžete kontaktovat přímo manažerku výstavy – Barbora Petrová, petrova@vll.cz.